• 21
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол fabbygo Kanza

Димензии на стол:70x70x75cm
Материјал: Бамбус,Текстил

Клуб Цена
4491 ден. 4990 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176611 Категории: , Ознаки: ,