• 127
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол Sicila Бела

Материјал: Пластика
Димензии: 54х53х80 см

Клуб Цена
449 ден. 499 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156801 Категории: ,