• 29
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол на расклопување fabbygo C-3001

Состав: Метал, Текстил, Пластика
Димензии : 82х50×80 cm

Клуб Цена
854 ден. 949 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170489 Категории: , Ознаки: ,