• 171118
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пила на бензин за дрва 1600W MP-GCS019

Моќност:1600W
Вртежи:3000-500/min
Должина на меч:406mm
Капацитет на гориво:550ml
Резервоар на гориво:300ml

Клуб Цена
6831 ден. 7590 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство