• 175620
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лажица Лорме Класична Францус. Лила

Материјал:пластика
Безбедно за машина за миење садови

Клуб Цена
104 ден. 115 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175620 Категории: ,