• 185588
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта fabbygo Донер Свинг Inox 11L

Капацитет:11L
Материјал:Inox

Клуб Цена
719 ден. 799 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185588 Категории: , Ознака: