• Preset-slike-za-sajt
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Стол fabbygo SC-039 -Темно Кафеав

Teмно Кафеава
Материјал: метал, ратан
Димензии: 54х61х74 cm

Клуб Цена
1071 ден. 1190 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170507 Категории: , Ознака: