• 128
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол Sicilia – Зелена

Материјал: Пластика
Димензии: 54х53х80 см

Клуб Цена
558 ден. 620 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156802 Категории: ,