• 33
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол на расклопување fabbygo C-3012

Состав: Текстил,Метал,Пластика
Димензии : 53x55x75 cm

Клуб Цена
809 ден. 899 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176883 Категории: ,