• 176906
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Стол fabbygo SC-093 – Црн

Боја:црна
Материјал: Метал, ратан
Димензии: 72x81x86cm

Клуб Цена
3190 ден. 3990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176906 Категории: ,