• 176907
Заштеди со Клуб цена

Гарден Стол fabbygo SC-093 – Бела

Боја:бела
Материјал: Метал, ратан
Димензии: 72x81x86cm

3990 ден.

На залиха

SKU: 176907 Категории: ,