• 176907
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Стол fabbygo SC-093 – Бела

Боја:бела
Материјал: Метал, ратан
Димензии: 72x81x86cm

Клуб Цена
2691 ден. 2990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176907 Категории: , Ознаки: ,