• 176914
35% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Стол fabbygo SC-017C

Боја:Црна
Материјал: метал, алуминиум
Димензии: 54x62x74 cm

Клуб Цена
1098 ден. 1690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176914 Категории: ,