• 176914
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Стол fabbygo SC-017C

Боја:Црна
Материјал: метал, алуминиум
Димензии: 54x62x74 cm

Клуб Цена
1071 ден. 1190 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176914 Категории: , Ознака: