• 634975723530020199_kona
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол Kona Бел

Димензии : 55 x 54 x 82 cm

Клуб Цена
558 ден. 620 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162790 Категории: ,