• 35
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден стол на расклопување C-3010-2

Состав: Текстил,Метал
Димензии : 37x33x34 cm

Клуб Цена
245 ден. 349 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176881 Категории: , Ознаки: ,