• ghjghjj
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрично ѓезве fabbygo FEG-102 (Црно)

Моќност: 500W
Капацитет: 0,5 L
Индикатор лампа

Клуб Цена
809 ден. 899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 187146 Категории: , Ознаки: ,