5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрично ѓезве fabbygo INOX RD-220A

Моќност:800 W
Ротација:360*
ON/OFF  копче

Клуб Цена
1226 ден. 1290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200522 Категории: ,