• 14

Електрично џезве VIVAX CM-1000R

Големина на садот: 0,4 l
Приклучна моќ: 1000 W
Заштита од прегрејување
Ергономска рачка,ладна на допир
Лесно чистење

899 ден.

Нема на залиха

SKU: 157018 Категорија: