• BG
51% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миксер fabbygo LSM-580W

Моќност: 200 w
5 брзини
TURBO

Клуб Цена
999 ден. 2019 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200527 Категории: , Ознаки: ,