• 156202
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миксер со сад BOSCH MFQ36460S

Моќност:450W
Подножје со ротирачки сад
Нова технологија на моторот – подолготраен и тивок
5 брзини
Ерго рачка
Турбо копче
2 метлички за матење + 2 за мешање
Приклучок за нога за матење од стапчест миксер

Клуб Цена
4299 ден. 4299 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156202 Категории: ,