• 193792
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кујнски робот gorenje MMC700W

Моќност на моторот (max): 700W
Број на степени на вентилаторот: 6
AC мотор за сигурно работење
3D мешање
Капацитет на садот за мешање и месење: 4l

Клуб Цена
8790 ден. 8790 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 193792 Категории: ,