• 183216
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен Панел fabbygo Hot-5003 2500W

Димензии:1045x135x525mm
Моќност:2500W
Напон:220-240V

Клуб Цена
4041 ден. 4490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183216 Категории: , Ознака: