• shnadejr

Конвектор Schneider SCH-253X

Моќност:2500W
Алуминиумски греачи
IP24 стандард(можност за користење на влага и w.c)
Тивко греење
Инфилтрација на воздухот
Вграден држач за на зид

4499 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158859 Категорија: