• 173092

Vivax ѕидна греалка

Моќност 2000W,
2 степени на моќност: 1000/2000W,
Тајмер во опсег до 7,5 часа програмирање,
Заштита од прегревање,
Вграден греач,
Поставување на ѕид,
on / off прекинувач

2749 ден.

Нема на залиха

SKU: 173092 Категорија: