5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен Панел fabbygo Hot-5001 2000W

Mоќност: 2000 W
Напон: 220-240 V
On/Off Индикатор 

Клуб Цена
3506 ден. 3690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175494 Категории: , Ознака: