• 039517
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за WC Четка ICA 7094

Боја:хром
МАатеријал:метални легури

Клуб Цена
557 ден. 619 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039517 Категории: ,