• 040353
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за сапун ICA 2369

Материјал: Метални легури
Боја: Хром

Клуб Цена
395 ден. 439 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040353 Категории: ,