• 039560
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Црево за туш 120 – 1.2cm

Димензии:1.2m

Клуб Цена
218 ден. 290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039559 Категории: ,