• 96
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за во када 43cm ICA 0024

Боја:хром
Големина:43 x 8сm

Клуб Цена
1079 ден. 1199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158896 Категории: ,