• 158969
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за пешкир двоен 1202

Клуб Цена
809 ден. 899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158969 Категории: ,

Опис

Боја:хром
Материјал:метални легури