5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за завеса ICSC 18AR 80х80х80cm

Боја:Хром
Големина:80 x 80 x 80cm
Материјал:Алуминиум

Клуб Цена
588 ден. 619 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039557 Категории: ,