• 169255
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за туш рачка и сапун ICT 6021

Боја:хром
Материјал:метална легура
Форма:Овална

Клуб Цена
593 ден. 659 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169255 Категории: ,