5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за сапун Naomi ICA 2669

Боја:хром
Материјал:метални легури, порцелан

Клуб Цена
740 ден. 779 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079665 Категории: ,