• 169243
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Дозер за течен сапун 7089 500ml

Капацитет: 500ml
Боја:црно-бела

Клуб Цена
1342 ден. 1789 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169243 Категории: ,