5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за крпи ICA 2953

Боја:хром
Материјал:метални легури, ПВЦ

Клуб Цена
417 ден. 439 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079654 Категории: ,