• 169279
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Дозер за сапун ЕХАРИС ICCA 51763

Материјал:полирезин

Клуб Цена
539 ден. 719 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169279 Категории: ,