5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за сапун Наоми ICA 2659

Боја:хром
Материјал:метални легури

Клуб Цена
560 ден. 590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079666 Категории: ,