5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за чаши ICA 2368

Клуб Цена
455 ден. 479 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040352 Категории: ,

Опис

Боја:хром
Материјал:метални легури