5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чешма за кујна Adell Аzure

Боја:хром

Клуб Цена
4550 ден. 4790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162411 Категории: ,