• 158921

Батерија за кујна Runde ICF 7531320C

Една рачка
Материјал: месинг
Боја: хром
Стилски дизајн

1799 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158921 Категорија: