• 278
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чешма ST IWH-3100JW LCD

Superior technology
Проточен бојлер со чешма за кујна (батерија)
Дигитален дисплеј кој прикажува температура
Mоќност 3KW
Хоризонтална Монтажа на ѕид
Tемпература до 55 степени
Kонтрола на температурата

Клуб Цена
2754 ден. 2899 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162066 Категории: ,