5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка за садови ICKA 470F NEW

Боја:Хром
Големина:35,5 x 27,8 x 45,2 mm
Mатеријал:Не’рѓосувачки челик

Клуб Цена
1226 ден. 1290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162317 Категории: ,