• Цедалка-за-садови-ICKA-460D–162318-26.06
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка за садови ICKA 460D

Двојна
Боја: хром
Димензии: 670 x 255 x 385mm

Клуб Цена
6029 ден. 6699 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162318 Категории: ,