• 77
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка за садови ICKA 225C (Мала)

Боја:Хром
Материјал:Не’рѓосувачки челик
Големина:40,5 x 27,8 x 45,2 cm

Клуб Цена
1724 ден. 2299 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099560 Категории: ,