• 77

Цедалка за садови ICKA 225C (Мала)

Боја:Хром
Материјал:Не’рѓосувачки челик
Големина:40,5 x 27,8 x 45,2 cm

2299 ден.

На залиха

SKU: 099560 Категорија: