• 179271
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка за садови Хром KB006

Боја:хром

Клуб Цена
670 ден. 745 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179271 Категории: ,