• 163975
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за мијалник ICF 1486123

Боја:хром
Исклучителен дизајн
Материјал: месинг
Една рачка

Клуб Цена
2159 ден. 2399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 163975 Категории: ,