• 099529
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за мијалник ICF 7002851 7313

Со керамички механизам за затворање
Боја:хром

Клуб Цена
3051 ден. 3390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099529 Категории: ,