• 171534

Батерија за кујна ICF 233010 GRAY

Една рачка
Материјал: месинг
Модерен дизајн
Боја: песочна

4899 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171534 Категорија: