5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија ICF 7140041 Kapri

Со керамички механизам за затворање 35 mm
Една рачка
Боја: Хром

Клуб Цена
1416 ден. 1490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039591 Категории: ,