• 158912
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 706086 7313

Две рачки
Со керамички механизам
Исклучителен дизајн и модерен стил
Боја:златна

Клуб Цена
5302 ден. 7069 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158912 Категории: ,