• 158924
21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 762530C M7313

Со керамички механизам за затворање 40 mm
Висина до излив : 218 mm
Обложување: хром

Клуб Цена
4190 ден. 5290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158924 Категории: ,